Specjalnie dla wszystkich miłośników biegania, pasjonatów maratonów, ale też krótkich sprintów. Hubert Duklanowski w Kondraciuk LIVE! Wywiad, po którym zapragniecie zmienić swoje życie na lepsze. Fakty  mity na temat biegania, oraz dużo pozytywnej energii i motywacji. Przed wami wielki pasjonat i popularyzator biegania. Zawodnik i jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia specjalizujących się w wyczynowym bieganiu. Trener lekkiej atletyki, piłki nożnej i instruktor tenisa ziemnego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Hobby: kino sensacyjne i kuchnia włoska.
Do programu zapraszam ludzi, którzy inspirują, wyznaczają trendy, mają misję do spełnienia, albo po prostu są kolorowymi ptakami. Zapraszam Was do świata, widzianego ich oczami
Jeśli Waszym zdaniem nasze wywiady i artykuły powinny trafić do szerszego grona, albo były Wam przydatne,będziemy wdzięczni za polubienie ich na Facebooku, Wykopie, Google+, Twitterze i gdziekolwiek jeszcze będziecie mieli ochotę. Przyciski znajdziecie pod każdym artykułem. Zapraszamy też do zadawania pytań i komentowania. Dziękujemy :)