O nas

RunForest to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Uprawiasz sport? Poznasz tu czołowych sportowców i trenerów oraz zgłębisz tajniki dobrego treningu. Pływanie, bieganie, triathlon, tenis

Lubisz audiobooki? W Runforest tworzymy oryginalne słuchowiska i adaptujemy powieści na potrzeby nowych mediów.

Jesteś fanem talk-show? Wywiady z ciekawymi gośćmi to nasza specjalność.

Śledzisz nowe technologie? Świat się zmienia, a technologia zaczyna dominować nasze życie. Dlatego stworzyliśmy Techno Podcast, byś nie czuł się wykluczony cyfrowo i technologicznie.

A jeśli chcesz zdobyć nowe umiejętności, poznać tajniki pracy zawodowców zapraszamy Cię do Internetowej Akademii Rozwoju Osobistego. Wkrótce znajdziesz tu kursy online z dziedziny nowoczesnej komunikacji, nowych mediów i treningu sportowego. Zapisz się naszego Newslettera, by niczego nie przegapić. Obiecujemy, że dostarczymy Ci tylko wartościowych treści.

Zespół RunForest

 

duklanowski skorykow kondraciuk

Ekipa RF Podcast w składzie: dziennikarz Daniel Kondraciuk, Hubert Duklanowski- guru biegania i Andrzej Skorykow- guru pływania dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

 

Daniel KondraciukDaniel Kondraciuk
Podcaster Naczelny
RunForest Podcast

Dziennikarz, lektor, podcaster. Prowadzi programy, nagrywa jingle, reklamy, filmy. Pasjonuje go stand-up i metafizyka wystąpień publicznych. Rozmawia z ludźmi, by poznać ich świat, a przy okazji siebie. Uprawia bieganie, triathlon i tenis.

 

andrzej skorykow runforest podcastAndrzej Skorykow
Naczelny podcaster
Suchy Tor Broadcast

Założyciel, prezes i trener Warsaw Master Team – największego klubu pływackiego Masters w Polsce. Były zawodnik, wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski Juniorów w stylu grzbietowym i motylkowym. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategoriach wiekowych w stylu grzbietowym i motylkowym. Aktualnie między innymi V-ce Mistrz Europy w stylu motylkowym w kat. +40 lat. Rekordzista Europy w sztafecie 4x 100 dowolnym. Także organizator wielu imprez pływackich w tym największych w Polsce zawodów Open Water.

 

Oliwier Oli UchmańskiOliwier Uchmański
Podcaster Naczelny
Techno Podcast

Filmowiec, producent kreatywny, montażysta, YouTuber. Pasjonat nowych technologii, filmów, szybkich samochodów, edukacji online i przyrządzania włoskiej pizzy. Pilot dronów, w powietrzu spędził ponad 500h. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy i podróżować.

 

Hubert DuklanowskiHubert Duklanowski
Dochodzący podcaster

Wielki pasjonat i popularyzator biegania. Zawodnik i jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia specjalizujących się w wyczynowym bieganiu. Trener lekkiej atletyki, piłki nożnej i instruktor tenisa ziemnego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Hobby: kino sensacyjne i kuchnia włoska.

 

EKSPERCI

Maciej RakowskiMaciej Rakowski

Trener pływania i autor książki „Sportowy Trening Pływacki”. Pracował w klubach w USA (wybrany trenerem All Stars), w Polsce, a przez ostatnie 11 lat w Anglii. Jego zawodnicy zdobyli ponad 30 medali Mistrzostw Wielkiej Brytanii, Anglii oraz Szkocji. Aktualnie szkoli trenerów dla Angielskiego Związku Pływackiego. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

 

Edyta KąkolEdyta Kąkol

Była zawodniczka, z wieloletnim stażem trenująca na dystansach sprinterskich oraz biegi przez plotki. Trenerka lekkiej atletyki i fizjoterapeutka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie prowadzi badania naukowe. Hobby: miłośniczka zdrowego stylu życia, pasjonatka kultury i sztuki, kreatorka mody, nie tylko sportowej.

 

Samuel SzczygielskiSamuel Szczygielski

W futbolu kocha najbardziej emocje i nieprzewidywalność. Prywatnie kibicuje warszawskiej Legii, Realowi Madryt i Arsenalowi Londyn, ale stara się być obiektywny. Pisze to co widzi, a nie to, co chce widzieć.

 

 

SEKCJA ARTYSTYCZNA

Gina DamalfiGina Damalfi

Komponuje gitarowe piosenki, śpiewa i pisze teksty. Utwór „A kiedy już” w konkursie songwriterskim „Czekamy, czekamy” im. Roberta Brylewskiego, znalazł się wśród dziesięciu najlepszych utworów wyróżnionych przez jury. Brunetka wieczorową porą, to autorska audycja radiowa artystki prowadzona w radiojazz.fm.