Zobaczcie zapowiedź wywiadu, którego maratończyk Robert Celiński udzielił tuż przed wylotem w programie Kondraciuk LIVE! Właśnie dostaliśmy mejla od biegacza, który od kilku dni przebywa w Himalajach i przygotowuje się do najtrudniejszej biegowej imprezy świata- Tenzing Hillary Everest Marathon. Chcemy uspokoić wszystkich kibiców i fanów naszego zawodnika- Robert szybko się aklimatyzuje i poza drobnym dolegliwościami jest w dobrej formie.  Jak tylko dostaniemy informacje i zdjęcia z wyprawy natychmiast umieścimy je na Runforest.pl a  cały wywiad z Robertem Celińskim będziecie mogli obejrzeć jeszcze przed długim weekendem. Trzymajcie kciuki, piszcie słowa wsparcia pod artykułem i na profilu Runforest.pl na Facebooku. Tu jest link: Runforest-Facebook.

Nie przegapcie też kolejnych wywiadów- zapraszam do subskrybcji kanału Kondraciuk LIVE! na Youtube.com: Subskrybuj!

Zapowiedź wywiadu z Robertem Celińskim, który dzięki programowi Totalizatora Sportowego LOTTO EXTREME w tym roku wystartuje w Tenzing Hillary Everest Marathon. Po raz pierwszy Celiński wystartował w tym biegu w 2005 roku. Zajął wówczas bardzo dobre 36. miejsce. Najlepsze wśród nie-sherpów. Robert Celiński to trzykrotny mistrz świata w biegach przełajowych kategorii masters.

http://www.kondraciuk.com i http://www.facebook.com/kondraciuklive
http://vimeo.com/filmum

Kontakt: biuro@kondraciuk.com

Jeśli Waszym zdaniem nasze artykuły powinny trafić do szerszego grona, albo były Wam przydatne,będziemy wdzięczni za polubienie ich na Facebooku, Wykopie, Google+, Twitterze i gdziekolwiek jeszcze będziecie mieli ochotę. Przyciski znajdziecie pod każdym artykułem. Zapraszamy też do zadawania pytań i komentowania. Dziękujemy :)