Ogromne temperatury, a funkcjonalność internetu od Elona Musk’a, Spotify odpala nowy projekt – Spotify Greenroom, Krzysztof Gonciarz wchodzi do cyfrowej sztuki opartej na technologii Blockchain i tokeny! Sztuczna inteligencja wszędzie widz sex!

Chcesz wiedzieć jak robić profesjonalne zdjęcia Twoim smartfonem? Zapisz się na Kurs Profesjonalnej Fotografii Mobilnej i zacznij robić niesamowite zdjęcia Twoim smartfonem!

📱LINK: https://kursfotografiimobilnej.pl 📸

Wielkie upały nie tylko w Polsce, ale także w Arizonie! Pamiętacie na pewno internet satelitarny od Elona Muska – Starlink, który został zainstalowany i odpalony kilka mioesięcy temu. Niektórzy mogą już korzystać z tej usługi i jeden posiadacz anteny, dzięki której może odbierać Muskowy Internet, otrzymał niepokojący komunikat w aplikacji do obsługi Starlinka. Antena… przegrzała się 🙂

Smutny komunikat w aplikacji oraz potwierdzenie na infolinii Starlinku i jak powiedział – anteny wyłączają się po osiągnięciu temperatury 50 stopni Celsjusza i uruchamiają ponownie gdy temperatura spadnie poniżej 40 stopni. Zatem jeśli ktoś z Was marzył o zamieszkaniu na środku pustyni i zadbał o internet od Elona, niestety może się delikatnie rozczarować. Niby taki nowoczesny system, a pokona go… słońce.

Czy to oznacza że   wrócą anteny satelitarne, koszmarek estetyczny lat 90?

Dan pamiętasz jak był boom na Clubhouse? Nie zdążyłem założyć sobie tam room’u, a już powstał Greenroom! Aplikacja od giganta w streamingu muzyki – Spotify. Mamy nawet pomysł aby jako jedni z pierwszych w Polsce otworzyć tam swój Techno-Podcastowy Room! Trzeba to koniecznie przetestować!