Ogłaszam program „minimum” na 2013 rok! W nadchodządzym sezonie Komitet Olimpijski Runforest.pl zaleca udział w co najmniej 4 imprezach plenerowych. Nie mylcie tylko pasta-party z podmiejską zabawą.

Sezon otwieramy podczas Półmaratonu Warszawskiego 24 marca. Przepis na kanapki i przekąski podam w późniejszym terminie. 21 kwietnia to czas wielkiej próby i Orlen Warsaw Marathon. Będzie potrzebna siła i dużo stejków.

Termin kolejnej imprezy to 9 sierpnia i Herbalife Triathlon Gdynia. Do pokonania jest połówka Ironmana, czyli pluskanie w Bałtyku, rowerowa przejażdżka po plaży i półmaraton na deser. Wszystkie dyscypliny odbywają się jednego dnia, więc wieczorem widzimy się w Spatifie.

Sezon startów zakończy Maraton Warszawski 29 września. Spotykamy się na starcie, piątki przybijamy na pasta party, a balangę kończymy nad ranem na Narodowym. Jak się nie ogarniesz w tych terminach, to masz szansę zaszaleć w Poznaniu albo w Nowym Jorku. Pamietaj tylko, że PKP to nie DeutscheBahn, a Dreamliner to nie JamboJet.

Uwaga! Noworoczne postanowienia zapisz na kartce i wielokrotnie powtarzaj przed snem! Inaczej się nie sprawdzą. Jeśli masz własne propozycje startów, zaprezentuj się w komentarzach. Czuwaj! Byle do wiosny!