Przez pryzmat swojego doświadczenia przy wielu projektach sportowych opowiedzą jaka dyscyplina sportu ma największy potencjał reklamowy, jakie są kryteria wyboru sponsorowanej imprezy czy sportowca, czy zawsze chodzi o zysk finansowy czy liczą się też inne aspekty, jak zachęcić firmę do podjęcia współpracy w zakresie sponsorowania, jaka jest wartość reklamowa w sporcie amatorskim i zawodowym? Quiz: Którego z piłkarzy wybrałbyś do promocji swojej firmy, usługi lub produktu?

A. Artur Boruc, człowiek dusza, motto: „Gra w piki, daje wyniki”
B. Grzegorz Krychowiak, piłkarz i bloger modowy, posiadacz największej garderoby w kadrze 
C. Robert Lewandowski, miłośnik jaglanki i kulek mocy, chodzi spać po dobranocce
Jeśli jesteście ciekawi jak na to pytanie odpowiedzieli nasi goście, zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka Runforest Podcast!

sponsoring-w-sporcie-rf-podcast

[mixcloud https://www.mixcloud.com/danielkondraciukrun/sponsoring-w-sporcie-amatorskim-go%C5%9Bcie-jacek-nowakowski-maciej-mienik-jarek-oworuszko-rf-podcast/ width=100% height=200 light=1]

Ekipa w składzie: Andrzej Skorykow- guru pływania, Hubert Duklanowski- guru biegania i Daniel Kondraciuk dyskutuje, komentuje, doradza i odradza. Zaprasza wspaniałych gości, abyście czerpali jeszcze więcej przyjemności z uprawiania sportu.

Dziękujemy za gościnę ekipie restauracji Boston Port- https://www.facebook.com/bostonport.restauracja

Montaż podcastu i reżyseria dźwięku: Maja Prochowicz
Fotosy i tekst: Dorota Sędek
Realizacja na planie: Filip Szarliński
Muzyka w podkładzie: Maya Selektah