Przed Wami pierwszy, premierowy odcinek Runforest Podcast. Ekipa w składzie: Hubert Duklanowski, Andrzej Skorykow i Daniel Kondraciuk dyskutuje o wielkich mistrzach, którzy właśnie teraz lub już niedługo odejdą na sportową emeryturę. Pytają Jak żyć? Na kim się wzorować?

Ważnym elementem podcastu stał się prawidłowy trening, dobre sportowe nawyki i refleksja nad stanem moralnym polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Czy nasi piłkarze, nie spędzają zbyt dużo czasu nad swoimi stylizacjami?

Druga cześć RF Podcast to arcyciekawe spotkanie z Dominiką Stelmach- najlepszą zawodniczką w polskiej edycji WingsForLife World Run, mistrzynią Polski 2015 i Rekordzistką Polski w biegu na 100 km. Rozmawialiśmy o zarobkach kobiet i mężczyzn w zawodowym sporcie- kto powinien zarabiać więcej? Jak walczyć z dopingiem, podczas gdy bez przekonania robią to organizatorzy imprez biegowych i wreszcie czy sportowiec powinien mieć swój własny styl? Czekamy na wasze opinie i komentarze. Miłego odbioru!

Dziękujemy szefostwu „Rozbrat 20 Bakery and Wine Corner” za udostępnienie miejsca na nagranie: www.rozbrat20.com.pl

Nuta w tle  Simply Forest Angelight LINK: https://www.jamendo.com/track/1237991/simply-forest oraz The Dumplings: Nie gotujemy