Jak radzi sobie sportowy świat z ograniczeniami dostępu do pływalni w dobie Covid-19? Łączymy się z Mariuszem Podkościelnym, trenerem pływania w Ameryce, legendą polskiego pływania, by spytać o sytuację za wielką wodą. Krzysztof Prasał, nasz pływak, a przede wszystkim Prezes Zarządu Domu Inwestycyjnego Xelion odpowie na pytanie: czy nasze konta bankowe i zgromadzone tam złotówki są bezpieczne w dobie kryzysu spowodowanego Pandemią? Olimpijczyk, dziesięcioboista Paweł Wiesiołek wraz z żoną trenerką pływania Magdą, opowiedzą, jak radzą sobie z treningiem w czasie kwaranntanny, oraz o metodach treningowych w tak skomplikowanej dyscyplinie, które mogą okazać się bardzo przydatne w treningu pływaka.

Wieczorne rozmowy Mastersów na wesoło umilą nam tym razem przedstawiciele grupy wieczornej z Warszawianki: Dorota Pawłowicz, Rafał Urbanowcz i Zbyszek Warakomski.


Joanna Sobczak, dietetyk zabawi się w Master(s)Chefa i zaprezentuje jak przygotować przekąski, by nie były zbytnio kaloryczna, a jednocześnie potrafiły zaspokoić łaknienie.